П’ять хибних “міфів” через які дівчата не наважуються піти на Pole dance:

❌1. “Спочатку треба походити на фітнес , бо моє тіло не готове ,м’язи слабкі”

✅Насправді це не допоможе, до пілону підготує тільки пілон !!!
Так як на пілоні м’язи працюють зовсім по іншому , також підключається шкіра , плюс випрацьовується баланс , рівновага та акробатика !!! і Ви не будете готові до пілону поки не підете на пілон !!!

❌2. ” Я стара для пілону/ Я маю зайву вагу для пілону “

✅Насправді вік та вага значення не мають , якщо є бажання займатися – займаєтеся в своє задоволення!!!

❌3. ” Я нічого не вмію,прийду і на мене всі будуть дивитися ,а інші дівчата багато знають і вміють “

✅Насправді , на тренуванні НІХТО НІ НА КОГО НЕ ДИВИТЬСЯ !!! КОЖЕН ЗАЙМАЄТЬСЯ СОБОЮ !!! І навіть навпаки є момент коли дівчата підтримують як морально,так і фізично одна одну !!! Тому що кожна з нас була на місці новачка 🤪🙏🏻

❌4. ” В мене нема шпагата , я не гнучка”
✅Насправді, 80 % дівчат приходять в пілон без розтяжки , все здобувається з часом ,завдяки постійній роботі над собою !!

❌5. ” Я соромлюся роздягатися при інших дівчатах, займатися в залі лише в шортах , в мене цилюліт, велика попа і тд, всі будуть дивитися !!!

✅Насправді , НІХТО НІ НА КОГО НЕ ДИВИТЬСЯ І НЕ ОЦІНЮЄ РІВЕНЬ ВАШОГО ЦИЛЮЛІТУ !!! Кожен займається собою, і на тренуваннях таке навантаження, що дівчата не мають часу оцінювати кількість сантиметрів у ваших бедер та талії))

Ну і під кінець ❗️❗️❗️ Хочете спробувати пілон ,пробуйте, перестаньте знаходити 100 причин в собі , поки не спробуєш не дізнаєшся твоє це чи ні !!! Життя одне, насолоджуйтесь ним 🔱

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *